Konár na elektrickom vedení

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Vyriešený

Zaslal: Novomešťan, 22. mája 2018

Na Hurbanovej ulici visí konár na elektrickom vedení. Ostal tam po dávnejšom odstraňovaní stromu a doteraz to nikto neodstránil. Môže sa pretrhnúť vedenie.

28. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Konár bol Technickými službami mesta odstránený.

Ing. Veselka, riaditeľ TSM
29. máj 2018

Novomešťan

Vďaka.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.