Nepriechodny zarastený chodník

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Vyriešený

na rohu ulice SNP a J.Krena zasahujú kríky nad chodník a je znemožnené jeho využívanie. navrhujem ostrihanie kríkov okolo celého oplotenia na týchto 2 uliciach

27. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Mesto Nové Mesto nad Váhom upozornilo Technické služby mesta Nové Mesto nad Váhom, ktoré zabezpečujú údržbu zelene v meste, na zasahovanie kríkov do chodníka. Technické služby mesta Nové Mesto nad Váhom zabezpečia ostrihanie krov na ulici SNP a J. Kréna v termíne do 15.07.2018 tak, aby bol chodník riadne priechodný a nebolo obmedzené jeho užívanie.

Ing. Zuzana Paučinová, ref.ŽP,sÚ
Ing. Milan Blaško, vedúci OVRMD, MsÚ
10. júl 2018

daniel kopunec

dakujem vyriesene
16. júl 2018

Naďa Dzurakova

Dobrý deň. Myslím si ze problem nie je vyriešený ani náhodou. Mam dnešnú fotku z nasej ulice Juraja Krena a konáre neumožňujú priechod po chodníku. Neviem kde ich orezavali ale nevidim rozdiel. Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania