Nedostatky detského ihriska na ulici Javorinskej

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Vyriešený

Zaslal: Radovan, 21. júna 2018

Dobrý deň,
Chcel by som upozorniť na dva nedostatky detského ihriska na ulici Javorinskej. Konkrétne sa jedná o nebezpečnú vstupnú bránku a uchytenie informatívnej tabule. Bránka na strane pántov privrela prst mojej malej dcérke. Oba nedostatky som popísal v priloženom dokumente.
Prosím dajte odstrániť nedostatky skôr ako sa stane nešťastie.

s pozdravom

10. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Detské ihrisko je v poriadku. Nedostatok uchytenia informačnej tabule a dorazu novej
kovovej bránky zhotoviteľ odstránil v mesiaci jún 2018.

Ing. Blaško, vedúci oddelenia výstavby a rozvoja mesta - MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania