Poškodená kanalizačná vpusť

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

V riešení

Zaslal: občan , 27. júna 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na Palkovičovej ulici pri MsP je poškodená a prehrdzavená odvodňovacia vpusť. zároveň je výtlkom keďže sa nachádza na ceste po ktorej jazdia auta a už je viditeľne pod úrovňou dlažby. prosím o opravu viacerých poškodených vpustí na namestí a priľahlých uliciach.

26. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Mesto Nové Mesto nad Váhom prostredníctvom TSM upraví uvedenú vpusť a preverí aj ostatné uličné vpuste na Námestí Slobody a priľahlých uliciach v čo najkratšom termíne ako to bude možné.

Ing. Blaško, vedúci oddelenia výstavby a rozvoja mesta - MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania