Blokovanie chodníkov

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Uzavretý
meno
Katarína Jarošová 12. júla 2018

Parkovanie vozidiel na chodnikoch na Zahradnickej ulici. Auta stoja po oboch stranach tak, ze bezpecny prechod s kocikom nie je mozny. Taktiez vyjazd z tejto ulice na Malinovsku je problem. Pravidelne parkuju dodavky blizkeho elektra tak, ze je vyhlad zo severu neprehladny. O stave cesty na ulici Kmetovej a Zahradnickej sa ani vyjadrovat nebudem.

23. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Blokovanie chodníka motorovým vozidlom, státie na chodníkoch po oboch stranách motorovými vozidlami na chodníku a zlý výjazd zo Záhradníckej ulice na Malinovského ulicu, je potrebné riešiť s Mestskou políciou t.č. 159. Čo sa týka stavu cesty na Kmeťovej a Záhradníckej ulici je v pláne rekonštrukcia kanalizačnej siete a následne oprava povrchov daných ciest.



Ing. Blaško, vedúci oddelenia výstavby a rozvoja mesta - MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.