Odpad a metrova burina

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Vyriešený

hlavná ulica mesta (prístup k námestiu)

17. júl 2018

X Y

Dlhodobo nepokosená burina (Weisseho)

1.5 metrová burina
26. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Technické služby mesta Nové Mesto nad Váhom vykosili predmetné plochy na Weisseho ulici a zároveň odstránili suchý krík.

Ing. Blaško, vedúci oddelenia výstavby a rozvoja mesta - MsÚ
01. august 2018

Andrea

Sice vykosene to je, ale stále ti vyzerá hrotne. Bolo by vhodné to aj pohrabat a pozbierať ten odpad, co tam zostal. Je to veľmi zlá vizitka pre mesto.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania