Psie exkrementy na detských ihriskách

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený

Zaslal: Zuzana, 22. júla 2018

Naši spoluobčania venčiaci psov často zabúdajú upratať čo ich psík vyprodukuje- žiaľ aj na detskom ihrisku. Nakoľko tento problém kompetentní neriešia (mestská polícia), bolo by vhodne aspoň oplotiť detské ihriská tak, aby sa zabránilo vstupu psov a v meste umiestniť boxy s vreckami na exkrementy.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.