Aktualizovať podnet
Znečistený chodník na ulici J.Kréna

Nahrajte obrázok aktualizácie podnetu:

Vaše meno:

Váš e-mail:

Koľko je jedna plus jedna? (zadajte číslo):


   alebo   ísť späť


Pomoc

Pomocou nasledovného dialógu nás môžete upozorniť na akúkoľvek zmenu príslušného podnetu, či už sa jedná o jeho nápravu, alebo naopak zhoršenie daného stavu.

Znečistený chodník na ulici J.Kréna

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

V riešení

Zaslal: A.K., 25. júla 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

prosim pozametat chodniky a zostrihat konare na tychto stromoch. siahaju nizko nad chodnikom. o pozametanie prosim aj ostatnych chodnikov a ciest v tejto casti nesta. dakujem. A.K.

26. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Upovedomili sme Technické služby mesta, ktoré sa postarajú o nápravu.

Ing. Blaško, vedúci oddelenia výstavby a rozvoja mesta - MsÚ

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.