Nefunkčné osvetlenie Moroveho stlpa

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

V riešení

Zaslal: Daniel Kopunec, 27. júla 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

nefunguje bodove ani pozemne osvetlenie moroveho stlpa

21. august 2018

Odpoveď samosprávy

Vaša požiadavka bola odstúpená Technickým službám mesta na vybavenie.

Ing. Milan Blaško, vedúci OVRMD

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.