Nové detské ihrisko v parku J.M.Hurbana -NMnV - znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený

Zaslal: otokar martisovic, 01. augusta 2018

Znecistena dopadova plocha na detskom ihrisku v parku J.M.Hurbana

06. august 2018

Novomešťan

Chcem doplniť nahlasovateľa, že toto bude asi "systémovy" problém. Ubehol takmer týždeň od nahlásenia podnetu, mesto ešte ani nestihlo zareagovať a už plocha je znečistená opäť. Ona je totiž neustále znečisťovaná bahnom vyplavovaným z trávnika pri dažďoch. Takže pokiaľ mesto nevyrieši odtok dažďovej vody, problém bude pretrvávať. Čiže po každom daždi bude na "bezpečnej" ploche pre deti viac či menej vlhké blato a teda nebezpečenstvo úrazu, paradoxne na "bezpečnej" ploche.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania