Bordel a sklo v parku pri detskych ihriskach

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený

Zaslal: michal Kitko, 01. augusta 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

V parku koec smeti po opijajucej sa mladezi( preco nechodia vecer metski policajti?) v kazdom pripade by mesto malo odpad upratat a drzat park cisty: sklo a bordel k detom nepatria, riziko urazu

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.