Diera v ceste ul. J. Krena

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Vyriešený

Uz 2 roky sa nachadza na tomto mieste diera v ceste, ktora okrem toho, ze je pofiderne oznacena sa s nou nic nedeje

30. august 2018

Odpoveď samosprávy

Prepadlinu v ceste - J.Kréna pracovníci TSM riešili zatiaľ zasypaním,
je označená značkou - prekážka v ceste.
Firma TRIM v mesiaci september 2018 bude robiť rekonštrukciu kanalizácie ulice J.Kréna,
prepadlina bude odstránená.

Ing. Blaško - vedúci oddelenia výstavby a rozvoja mesta MsÚ.

Ing. Blaško, vedúci oddelenia výstavby a rozvoja mesta - MsÚ
05. február 2019

Témy Mesta

Dobrý deň Tomáš, bol váš podnet dákym spôsobom doriešený?
05. február 2019

Tomas Vavro

Dobry den, ano, cesta je uz nejaky cas cela spravena s novym asfaltovym kobercom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania