Preplnené kontajnery separovaného odpadu

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený

Zaslal: Tomas Vavro, 31. augusta 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na ulici SNP pri kotolni prisluchajucej k budove SNP 16/386 su preplnene zberne kontajnery separovaneho odpadu vid. prilozena foto.

10. september 2018

AK

Aktualizácia - odfotené dňa 9.9.2018.
11. september 2018

Tomas Vavro

situacia je horsia a horsia
25. september 2018

Tomas Vavro

Aktualne je to uz pekne upratane ako som si vcera vsimol.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.