Upchatý kanál Karpatska ul.

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Vyriešený

Zaslal: Vladimir, 02. septembra 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

na konci ul. Karpatska, pri workoutovom ihrisku je upchaty kanal, neodteka tam voda

19. september 2018

Vladimir

Aj ked nikto zo samospravy nereagoval, podnet bol vyrieseny a kanal je vycisteny. dakujem

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.