Rozpadávajúce sa oplotenie

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Vyriešený

Zaslal: Vladimir, 02. septembra 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

oplotenie pri smetnych kosoch pri karpatskej 370 sa nadalej rozpadava. skusal som pisat aj na TS ale k naprave nedoslo, co je skoda nakolko sa do toho investovalo dost penazi

19. september 2018

Vladimir

aj ked nikto nereagoval na podnet je problem odstraneny. dakujem

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.