Poškodený a prepadávajúci sa chodník

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený

Zaslal: Vladimir, 22. septembra 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na konci Karpatskej ulice sa po minulorocnej rekonstrukcii kurenia prepadava chodnik. Vyzera to zle a je to aj nebezpecne.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.