Zarastený chodník pri Kruhovke

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený

Zaslal: Vladimir, 23. septembra 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Chodnik pri restauracii Kruhovka je zarasteny a zacinaju tam z neho rast aj naletove stromy.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.