Nevynesené koše pri kultúrnom dome

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený

Zaslal: M, 05. októbra 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Nevynesené koše pri kultúrnom dome

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania