Rozbitý chodník

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Vyriešený
meno
Novomešťan 09. októbra 2018

Chodník pri katolickom kostole je rozbitý. Hrozí riziko úrazu.

04. február 2019

Témy Mesta

Dobrý deň Novomešťan, :)) Tento podnet je stále platný, alebo ho už mesto vyriešilo?
04. február 2019

Novomešťan

Mesto už vyriešilo, len od nich "nemá kto" zmeniť status.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania