Poškodená preliezačka v Hurbanových sadoch

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Zaslané samospráve

Zaslal: Stano, 04. novembra 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Časť detskej preliezačky, v ktorej sú upevnené laná, je prasknutá. Bolo by vhodné to opraviť, nakoľko je to nebezpečné. Viď. priložené fotografie.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.