Parkovanie na chodníku pri úradoch

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

V riešení
meno
Jakub 08. decembra 2018

Dobrý deň. Každý deň, cez pracovné dni, stoja autá na chodníku pri úradoch aj z druhej strany, proste všade. My sa tam máme prepchávať pomedzi ne a dávať ešte pozor aby sme im to tam nepoškodili. Mestská aj štátna polícia chodí okolo a nič si nevšímajú, len sa vozia.

07. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň p. Hurný,

Váš podnet som preposlal riaditeľovi OO PZ v Novom Meste nad Váhom na doriešenie.

Ing. Marián Ovšák
05. február 2019

Témy Mesta

Dobrý deň Jakub, bol váš podnet doriešený?
08. február 2019

Jakub

Dobrý deň. Nie problém nebol riešený alebo bol riešený čiastočne. Keď bol ešte sneh tak tie autá zablokovali akýkoľvek priestor pre chodcov a za úradmi sú stále zaparkované 3 autá hneď pri prechode pre chodcov tak, že chodci nevidia či ide auto alebo nie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.