Ulica Petra Matejku-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Vyriešený
meno
Novomešťan 14. decembra 2018

Na chodníku popri kostole nesvieti lampa.

04. február 2019

Témy Mesta

Zdravím Novomešťan, Tento podnet je stále platný, alebo ho už mesto vyriešilo?
04. február 2019

Novomešťan

Mesto už vyriešilo, len od nich "nemá kto" zmeniť status.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.