Ulica SNP-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Vyriešený

prva lampa pri chodniku smerom k skolke blika namiesto permanentneho svietenia. ziadam o opravu ci vymenu lampy. prosim preverit aj funkcnost dalsich lamp v tejto lokalite.

28. február 2019

Daniel Kopunec

lampa uz svieti trvalo. zda sa ze problem bol vyrieseny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.