Ulica Juraja Kréna-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený
meno
Martin Kolesár 28. januára 2019

Dobrý deň, poprosím o výmenu smetného koša na Ulici J. Kréna v blízkosti detského ihriska a Materskej školy. Z koša trčia iba tyčky - dosť nebezpečné pre deti, ktoré tam trávia voľný čas.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania