Klčové-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Vyriešený

Odpad pod všetkými veľkokapacitnými kontajnermi.

10. február 2019

Témy Mesta

Stále rovnaký stav.
28. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
nakoľko tento podnet je z minulého roka, t.č. predpokladáme, že už je vyriešený. Technické služby mesta pravidelne dva razy za týždeň vyvážajú odpad z kontajnerov a taktiež raz týždenne zberajú odpad v okolí kantajnerov, ktorý patrí na zberný dvor a ten tam nechávajú nezodpovední občania.

Čechvalová, sekretariát

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania