Poľovnícka ulica-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený

Odpadky za plotom viditeľné z ulice.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania