Lesnícka ulica-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený

Odpadky pri kontajneri.

10. február 2019

Témy Mesta

Stále rovnaký stav.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania