Tematínska ulica-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený
meno
Mário Vyzváry 26. marca 2019

Poškodený drevený most medzi vežami.

12. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania