Bzinská ulica-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Vyriešený

pri novovybudovanom cyklochodníku na Bzinskej ulici bola doasfaltovaná cesta, po pár mesiacoch sú na nej na viacerých miestach už značné výtlky. žiadam o opravu a reklamáciu u dodávateľa.

19. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
26. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Výtlky na Bzinskej ulici boli dodávateľom odstránené.

Ing. Rastislav Petkanič, vedúci odd. OVRMD

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania