Ulica 1. mája-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený

znecistena fontana. vyzera to odpudivo. prosim o vyčistenie a ošetrenie mramoru.

19. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania