Ulica J. Kollára-prichod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Zaslané samospráve
meno
Jan Zakuťanský 28. augusta 2019

pri chodniku, ktory vediet z parku, by sa zisiel priechod pre chodcov, ludia tadial s oblubou prebiehavaju na druhu stranu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.