Považská ulica-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený
meno
Mário Vyzváry 02. októbra 2019

Lampa nachádzajúca sa v strede chodníka bráni zimnej údržbe chodníka a tiež kvôli svojej polohe dochádza k nežiadúcim stretom s motorovými vozidlami. Prosím o presunutie tejto lampy na trávnatú plochu vedľa chodníka, ak to je možné.

20. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania