Železničný uzol-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Vyriešený

nekompletne zakryta kanalizacna sachta

28. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Váš podnet preposielame Železniciam SR, nakoľko to nepatrí pod správu mesta Nové Mesto nad Váhom.

Čechvalová, sekretariát
30. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zodpovedný zamestnanec ŽSR situáciu preveril, poklop bol osadený a ŽSR vykonajú ďalšie úpravy tým, že šachta bude ešte prekrytá betónovou platňou.

Čechvalová, sekretariát

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.