Javorinská ulica-lavička-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený
meno
Michaela Sedláková 24. apríla 2020

Len by som chcela vedieť z akého dôvodu tu nie sú lavičky len na tejto ulici všade v okolí sú. Mám imobilnú matku ktorú by som niekedy vzala aj von ale dlho neprejde musí si hneď sadnúť nakoľko má obštrukčnú chorobu pľúc v poslednom štádiu ale nie nemôže ísť von, nemáme lavičky. Ďakujem za vyriešenie mojej požiadavky a teda aj viacerých ľudí z okolia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania