Malinovského ulica-prepadnutý kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Zaslané samospráve

prepadnuta vpust

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania