Južná ulica-stavby a budovy-opustená budova

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený

Dobrý večer, chcem nahlásiť havarijný stav jednej budovy v areáli bývalých vojenských skladov. Plechy sú odtrhnuté a pri každom väčšom vetre sa bojíme že pristanú v našich balkónoch a oknách. Veľmi blízko je aj chodník. Ďakujem.

11. august 2020

Jožko

Samozrejme ze neriešený... Veď prečo by aj riešil niekto kto tu nebýva...
04. október 2020

Jožko

To vážne sa musí vždy niečo stať aby sa začal riešiť problém. Véd tu ide doslova o životy. Fotka je pohľad z nášho balkóna. Začnite to riešiť prosím odtrhnuté plechy tu lietajú ako papiere.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania