Ulica Juraja Kréna ulica

Preplnené kontajnery separovaného odpadu

- Ulica Juraja Kréna


31. augusta 2018

1 komentár 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený
 

Diera v ceste ul. J. Krena

- Ulica Juraja Kréna


08. augusta 2018

Zodpovednosť: Nové Mesto nad Váhom

V riešení
 
Júl 2018

Znečistený chodník na ulici J.Kréna

- Ulica Juraja Kréna


25. júla 2018

Zodpovednosť: Nové Mesto nad Váhom

V riešení