Zaburinený pozemok

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Neriešený

Zaslal: Štefan Zajos, 20. júna 2014

Prosím zabezpečiť vykosenie pozemku, ktorý sa nachádza za garážami poľnohospodárskeho družstva, vchod z Komjatickej ulice. Pozemok je neudržiavaný minimálne 3- 4 roky, zarastený burinou, bazou a agátmi, čo spôsobuje alergiu a rozsev burín po okolitých záhradách na Nitrianskej a Dostojevského ulici. Nie je nám známe, komu pozemok patrí. V minulosti ho využívali veterinári z veterinárnej polikliniky ako záhradky. Momentálne je na pozemku tráva po pás...

23. jún 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Bol zaevidovaný pod číslom 44904 a postúpený na Odbor investičný, komunálny, dopravy a životného prostredia. Po preverení skutkového stavu sa vyjadríme k problému presnejšie.

Ing. Peter Ágh
prednosta MsÚ NZ
28. júl 2014

Štefan Zajos

Dobrý deň!
V čom je problém? Nedá sa identifikovať vlastník neudržiavaného pozemku?
Nemôžte ho prinútiť aby pokosil a vyčistil pozemok. Pomaly nám tu vyrastá agátový lesík. Semená burín a tráv vietor roznáša do všetkých záhrad.
Nie sme spokojní, že náš podnet už mesiac je zaradený do neriešených problémov.Žiadame o nápravu.
Ďakujem
06. október 2014

ja

Nevedia zistit vlastnika? ake ked ho bude treba odkupit , alebo vyvlastnit za lacny peniaz tak bude ziadost, ze pozemok dlhodobo uzival a staral sa o neho dlhe roky.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.