SNP-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Neriešený
meno
Branislav 30. júna 2021

Dobrý deň,
chcel by som sa informovať, či nie je možné vysadiť na veľkú trávnatú plochu za bytovkami Novomestská 1-3 niekoľko stromov popri chodníkoch, nakoľko je to veľký a prázdny priestor vhodný na výsadbu. Ďakujem.

14. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
22. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.

Mesto Nové Zámky každú jeseň vysádza dreviny na území mesta. Váš podnet preskúmame, a ak toto územie bude vhodné na výsadbu a nevyskytnú sa žiadne problémy (napr. výskyt podzemných inžiniersky sietí), určite zaradíme aj tento pozemok do plánu výsadby.

S pozdravom
Odbor komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania