Cyrilometódska-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

dobrý deň, na ulici Cyrilometódska je prepadnutá zámková dlažba na niektorých miestach, kde hrozí riziko úrazu zakopnutím. Ak je to možné, prosím o opravu prepadnutych častí chodníka na tejto ulici. ďakujem.

24. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
04. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Odbor komunálnych služieb Vám ohľadom Vášho podnetu oznamuje, že podnet bol vyriešený a prepadnutá zámková dlažba bola opravená.

S pozdravom
Mestský úrad Nové Zámky
Odbor komunálnych služieb
Oddelenie dopravy a investícií

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania