Komárňanská-Semafor vypnutý cez víkendy

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

V riešení
meno
Leenka 18. októbra 2021

Bolo by vhodné keby sa počas víkendov nevypínal semafór na križovatke ulíc Komárňanská a Gogolova ulica kvôli častým dopravným nehodám.

02. november 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Peregrim
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
12. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Odbor komunálnych služieb, oddelenie dopravy a investícií Vám oznamuje že predmetná cestná svetelná signalizácia bude na budúci rok rekonštruovaná a následne v spolupráci s Okresným dopravným inšpektorátom sa posúdi potreba zapínania aj cez víkendy.

S pozdravom
Mestský úrad Nové Zámky
Odbor komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania