Zúgov-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

V riešení
meno
Mária Nemravová 27. októbra 2021

Dobrý deň. Majiteľ chaty na obrázku včera t. j.26.10.2021 vynášal zeminu od svojej chaty pri MVE na kraj cesty, ktorá zabáča do záhrad. My, majitelia záhrad si krvopotne opravujeme cestu a keď zaprší, bude sa tvoriť obrovské blato a zťaží nám prístup k svojim záhradám...

07. november 2021

Ľuboš Cirok

Veď takto to býva. Hnus.,,
12. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, v prílohe zasielame odpoveď zo šetrenia Mestskej polície

S pozdravom
Mestský úrad Nové Zámky
sekretariát primátora mesta
12. november 2021

Mária Nemravová

Dobrý deň. Nesúhlasím s riešením celej situácie. Malý nakladač odtiaľ prenášali zeminu na miesto pri prístupovej ceste a po upozornení rýchlo po asfaltke na hrádzi smerom k Štrandu zmizol. Čo bude teraz s tou zeminou? Ma vôbec význam sa starať o takéto veci? Asi nemá. A odteraz sa ani ja nebudem.Kašlem na to...Pekný deň..
12. november 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

samospráve bola zaslaná žiadosť na vyjadrenie ohľadom odpratania zeminy.

Admin
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania