Gúgsky priechod-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Neriešený

Dobrý deň, Aké je to mesto a primátor ,keď zamietne žiadosť o odstránenie závad, ktoré spôsobila firma na životnom prostredí a nevymáha od firmy, aby to napravila? Pýtam sa ešte raz a bol by som rád, kebyže dostanem odpoved : platila firma za prenájom plochy a mesto jej dovolilo využívať trávnatú plochu ako skladisko?

16. február 2022

Richard

Neriešené ? Takto uradnikom a primátorovi záleží na mestu a jeho zelene? HANBA tomu človeku, ktorý to zamietol !
17. február 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, Richard,

mesto Nové Zámky ukončilo spoluprácu s projektom Odkaz pre starostu. Pre pokračovanie v riešení Vašich podnetov prosím využite informačné kanály mesta.

Ďakujeme.

Barbora Peregrim
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania