Zaberá parkovacie miesto

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Jozef, 17. marca 2015

Chcel by som upozorniť na jedno nepojazdné vozidlo ktoré zbytočne zaberá parkovacie miesto v lokalite v ktorej je už aj tak dosť ťažké zaparkovať

26. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Bol zaevidovaný pod číslom 07504 a postúpený na Mestskú políciu. Po preverení skutkového stavu sa vyjadríme k problému presnejšie.


Nikoleta Makaiová
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
27. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
lustrovaním bol zistený držiteľ motorového vozidla, ktorý je na adrese trvalého bydliska nezastihnuteľný.
Nakoľko motorové vozidlo dlhodobo zaberá verejné priestranstvo, bol daný podnet zo strany MsP na kompetentné oddelenie MsÚ aby bola majiteľovi vozidla vyrubená daň za zaberanie verejného priestranstva v súlade s VZN č. 7/2008 o dani za užívanie verejného priestranstva.


Mgr. Jozef Tököly
Náčelník MsP

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.