Vyhodena pohovka + smeti

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Vyhodena pohovka na ulici S.H. Vajanskeho 4, nikto ju este nezobral, stoji tu uz mesiac a zacinaju ju demolovat z coho sa robia smeti na ulici.

21. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Bol zaevidovaný pod číslom 09666 a postúpený na Odbor komunálnych služieb - referát odpadového hospodárstva. Po preverení skutkového stavu sa vyjadríme k problému presnejšie.


Nikoleta Makaiová
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
21. apríl 2015

Peter

dobry den, pohovka uz bola odstranena, podnet mozete uzavriet, dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania