Nevidiaca vstupná tabula do mesta

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Obyvateľ NZ, 25. mája 2015

Dobrý deň pán primátor, chcel by som Vás upozorniť na nevidiacu/zarastenú tabulu "Nové Zámky" od obce Bánov. Prosím Vás o opílenie a pokosenie v okolí tabule.

27. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Bol zaevidovaný pod číslom 37599 a postúpený na Odbor komunálnych služieb. Po preverení skutkového stavu sa vyjadríme k problému presnejšie.


Nikoleta Makaiová
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
05. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Dňa 29. 05. 2015 pracovníci Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti, a. s., OZ Nové Zámky upravili okolie dopravnej značky na Šurianskej ceste. Dreviny prerastajúce cez oplotenie sa nachádzajú na pozemku č. KN – C 8877/1, druh pozemku - zastavaná plocha a nádvorie, katastrálne územie Nové Zámky.
Nakoľko vlastníkom dotknutého pozemku je Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a. s., OZ Nové Zámky.

Ing. Paluk Peter
Referát ŽP

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.