Polievanie zelene

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Neriešený

Zaslal: Dagmar, 10. augusta 2015

Dobry den, dnes poziarnicke auta polievali mestske komunikacie a namestie. Na namesti pracuje cely den clovek ktoreho jedinou naplnou je polievat zelen na namesti,ale ludia ziju nielen na namesti. Nebolo by rozumnejsie vodu, ktoru dnes auta rozstriekali na cesty vyuzit na travniky , stromy a kriky? Aj predchadzajuci prispevok upozornoval na vysychanie novovysadenych stromov ktore sa nedostatocne zalievaju. Vysychaju aj stare stromy, staci sa prejst po Vajanskeho 25 - 31 popr ihlavnej ceste, hromadne stracaju listy. Uznam,ze aj splachnutie ciest ma svoje opodstatnenie z dovodu prasnosti, avsak keby sa ta voda pouzila na travniky, zlepsili by sa podmienky ,mesto by nebolo take vyprahnute, takto sa voda za niekolko minut vypari bez vacsieho efektu.Dakujem
Foto je motivacne.:-)

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.