Kanál na Podzámskej ulici pred Klubom dôchodcov

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Mária Nemravová, 31. októbra 2015

Poklop na kanáli je stále prekrížený a spadnutý do otvoru. Aj keď ho stále opravíme, na druhý deň sa to zopakuje.

02. november 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Bol zaevidovaný pod číslom 51002 a postúpený na Odbor komunálnych služieb. Po preverení skutkového stavu sa vyjadríme k problému presnejšie.

S pozdravom,


Nikoleta Makaiová
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
09. november 2015

Mária Nemravová

Vidím, že sa mojím podnetom naozaj kompetentní zaoberali..Ďakujem..

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.