Nefungujúci semafor

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Neriešený

Zaslal: Dominika, 10. marca 2016

Dobrý deň. Chcela by som poprosiť kompetentných, aby zapínali semafor na križovatke T.G.Masaryka a SNP pri čerpacej stanici OMV už o 5:30 ráno, skrz veľkú premávku, kedy sa cez túto križovatku ťažko prechádza smerom na vlakovú stanicu. Za riešenie problému vopred ďakujem.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.