Vytlačený obrubník

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: zdenka, 18. marca 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Obrubnik vytlacil strom, nebezpecne vytrca zo zeme, pri krizovatke Gogolova-Komarnanska

18. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Bol zaevidovaný pod číslom 06970 a postúpený na Odbor komunálnych služieb. Po preverení skutkového stavu sa vyjadríme k podnetu presnejšie.

S pozdravom,


Nikoleta Makaiová
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
19. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme Vám za Váš podnet. Poškodený obrubník, ktorý vytlačil strom svojimi koreňmi na chodníku pri križovatke Gogoľova – Komárňanská , pracovníci odboru komunálnych služieb 15.04.2016 opravili . Fotografiu po oprave obrubníka Vám posielame v prílohe.

S pozdravom


Ing. Iveta Kmeťová
Odbor komunálnych služieb

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.